Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Denně 9-15 hod.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

 
  1. Úvod
  2. Klasické přímotopy-konvektory

Přímotopy na stěnu nebo zeď, klasické konvektory

Klasické přímotopy někdy nazývané také elektrické konvektory od dlouholetého německého výrobce firmy LUCHT-LHZ - Technotherm. Tyto přímotopy jsou narozdíl od konkurenčních výrobků vybaveny termostatem s nastavením teplot od 4-30 stupňů Celsia.Na těle přístroje mají také jednoduchý vypínač kterým při nepoužívání tohoto přímotopu přístroj jednoduše vypnete. Moderní design s hliníkovou mřížkou.

Elektrický konvektor je určen k montáži na zeď nebo jakoukoli stěnu.

Na objednávku lze dodat ve variantě s nožičkami jako volně stojící.

Naše elektrické konvektory splňují nejpřísnější normy EU a jak můžete vidět vlevo je výrobce certifikován od TÜV. Elektrický přímotop konvektor, je primárně určen k vytápění bytů, kanceláří chat a chalup, kde není k dispozici jiný druh topení. Při vhodně zvolené regulaci od nás, a také v sazbě D45 Vám dodají příjemné teplo za rozumné peníze.

Pokud ale preferujete vyšší úsporu při větší vstupní investici podivejte se na naše topné panely (přímotopy) s akumulací. Tyto jsou hlavním produktem naší výroby, jsou elegantním a úsporným topením budoucnosti.

Topné panely jako náhrada za obyčejné přímotopy, lepší a úspornější topení. Naše panely nabízíme i na Slovensku. Dále nabízíme Koupelnový radiátor a topné žebříky do koupelny.

Navigace

 

Výrobce

Výrobce: Lucht LHZ Elektroheizung GmbH & Co. KG 
Reinhard-Schmidt-Str. 1
09217 Burgstädt, Deutschland

Telefon: +420 774 72 92 82
info@greenstep.cz
www.eprimotopy.cz

www.lucht-lhz.de

Další informace

 

Kontakt
Logo
Martin Života
Denně 9-15 hod.
Topné panely s akumulací 2020 - nový design
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz