Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Denně 9-15 hod.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

 
  1. Úvod
  2. ZEPTEJTE SE NÁS
Vaše otázky a recenze

Zde se nás můžete v komentářích zeptat na cokoli, Vaše dotazy zodpovíme jak nejrychleji to půjde.

Takové jednoduché srovnání najdete také v sekci "Proč naše panely-přímotopy" v menu vlevo nahoře nebo klikněte zde.

Nejčastěji kladené otázky:

1) Jaká je výhoda proti klasickým přímotopům?

Největší výhoda akumulačních přímotopů je především v tom, že vydrží topit i po vypnutí nočního (levného) proudu, a vydrží topit tak dlouho, že tento výpadek ani nezaznamenáte. Dále je díky akumulaci tento druh vytápění úspornější, což je vzhledem k cenám elektrické energie další plus.

2) Jaká je výhoda proti akumulačním kamnům?

Akumulační kamna jsou téměř všechna nevzhledná a zabírají v místnosti mnoho místa, naše přímotopy mají jen 9cm hloubku a jsou provedena v moderním designu, a tak působí v místnosti jako moderní topení. Další nevýhodou akumulačních kamen je jejich ovládání kdy se musíte rozmyslet dnes jak budete topit zítra a pokud se změní počasí a např. se oteplí topíte pak zbytečně tzv. do zdi. Přímotopné panely s akumulací se jednoduše díky regulaci přizpůsobí pružně na teplotu kterou požadujete.

3) Jaká je výhoda oproti infra panelům?

Naše přímotopy produkují klasické teplo jaké znáte z jakýchkoli jiných obyčejných radiátorů. Neohřívají a negrilují Vás ale produkují do prostoru klasické sálavé teplo a díky technologii i konvekční. Sálavý přímotop na stěnu může být alternativou, ale ne ekonomicky výhodnou.

4) Mají Vaše panely ventilátor?

Ne nemají, není potřeba, díky Aeroflow není pro odvod tepla zapotřebí žádný ventilátor.

5) Můžu mít topný panel v jiné barvě než bílá?

Ano, můžeme Vám na objednávku vyrobit panel v jakékoli barvě vzorníku RAL. Stačí se s námi spojit a objednat. Cena za jeden kus je 1250 Kč, při 3 a více kusech je příplatek 750Kč /ks. Jaké barvy jsou dostupné se můžete podívat zde na Wikipedii

6) Jaká je spotřeba elektrické energie?

Naše propočty a zkušenosti ukazují, že v normálních domech nebo bytech je 75 -125 kWh / m2 vytápěné plochy za rok.

7) Kam přímotop umístím?

Přímotop by měl být umístěn klasicky na zeď jako kterýkoli jiný radiátor (upevnění na zeď je součástí dodávky) ale pokud chcete je možné k přímotopu dodat kolečka nebo nožičky (vice v sekci příslušenství) a můžete pak přímotop umístit kamkoli do místnosti.

8) Můžu mít levnější elektřinu?

Ano při vytápění přímotopy můžete od svého dodavatele elektřiny získat levnější tarif pro topení (např. u ČEZ tarif přímotop comfort) a pak máte levnější elektřinu 20 hod. denně i k svícení vaření apod. tudiž je to pro Vás další úspora.

9) Jaká je povrchová teplota Vašich panelů

Povrchová teplota panelů je díky technologii desek bezpečná, nehrozí tedy nějaké popálení nebo úraz.

10) Jaká je cena dopravy Vašich přímotopů? Poskytujete i montáž a kolik stojí?

Cena dopravy našich akumulačních přímotopů je 250,- Kč po celé ČR bez ohledu na počet kusů. Dopravu většinou zajištujeme vlastními vozidly nebo použijeme služeb přepravní společnosti Geis.cz

Poskytujeme i montáž našich přímotopů, po dohodě se zákazníkem za bezkonkureční ceny. Bohužel ale nejde napsat konkrétní částku, ta se vždy odvíjí od vzdálenosti místa montáže, stavu přípravy elektroinstalace a náročnosti.

11) Jak je složitá montáž přímotopu s akumulací ?

Zde se můžete podívat na krátké video s animací montáže, montáž je úplně jednuduchá a nezabere víc než pár desítek minut:

 

Topné panely jako náhrada za obyčejné přímotopy, lepší a úspornější topení. Naše panely nabízíme i na Slovensku. Dále nabízíme Koupelnový radiátor a topné žebříky do koupelny.

Navigace

 

Výrobce

Výrobce: Lucht LHZ Elektroheizung GmbH & Co. KG 
Reinhard-Schmidt-Str. 1
09217 Burgstädt, Deutschland

Telefon: +420 774 72 92 82
info@greenstep.cz
www.eprimotopy.cz

www.lucht-lhz.de

Další informace

 

Kontakt
Logo
Martin Života
Denně 9-15 hod.
Topné panely s akumulací 2020 - nový design
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz