Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

 

elektricke kurenie

Naše panely dodáváme také na Slovensko

Prosím volejte:

+420 774 72 92 82


TOP VÝROBKY

naše cena 10 400 Kč
naše cena 13 200 Kč

ZBOŽÍ V AKCI


Bezdrátové ovládání topení

Bezdrátové ovládání topení oceníte tehdy když chcete ovládat více panelů z jednoho místa. Pokud Vám například do obývacího pokoje vychází výpočtem tepelných ztrát více radiátorů, ale nastavujete pouze jednu teplotu v místnosti je lepší je oba řídit jedním termostatem a ne nastavovat každý zvlášť. Pak je na místě použít toto řízení. U objednávky radiátorů zvolte v typu regulace "Bezdrátové ovládání" a zde pak potřebujete zakoupit jeden bezdrátový termostat.

Pokud potřebujete ovládat topení na dálku, třeba na chalupě nebo na místě kde nejste celý den tak pro Vás máme řízení topení přes internet. 

Bezdrátové ovládání.

Naše bezdrátové ovládání funguje tak, že na každý akumulační přímotop, který chcete ovládat se umístí u nás ve výrobě speciální radiové čidlo, které každé 3sec. vysílá signál do řídící jednotky a naopak. bezdrátové ovládání Na řídící jednotce nastavíte požadované teploty, a ona již vše řídí /ovládá přímotop/ bezdrátově na dálku. Řídící jednotka má plno nastavení, kde můžete zvolit, denní režim, noční režim, pokud odjíždíte na dovolenou jednoduše zvolíte počet dní kdy jste pryč a jednotka udržuje teplotu pouze minimální jak si zvolíte. Ve spojení s centrálním ovladačem můžete řídít až 8 pokojů najednou.

 

Další možnosti:

Jako další alternativu používámé bezdrátové regulace a termostaty české firmy JABLOTRON. Lze například takto ovládat 7 různých místností pomocí bezdrátových termostatů řady TP a dokonce lze jedním tímto systémem ovládat dohromady naše radiátory a zároveň např. i Vaši stávající podlahovku (podlahové topení). Dále pokud Vám stačí např. jen dva topné okruhy můžeme použít i systém "Ovládání topení mobilem". Řešení pro elektrické topení na chalupu nebo chatu i s dálkovým ovládáním.

Při těchto řešeních již nepotřebujete žádný jiný další termostat. Tuto kompletní regulaci i s ovládáním přes GSM umíme nabídnout v cenách od 5000,-Kč. Vždy to záleží na stavajícím stavu, na počtu radiátorů (topných okruhů) a na složitosti montáže u Vaší elektroinstalace. Pro více informací volejte nebo pište.

 

Pokud máte jakýkoli dotaz volejte +420 774 72 92 82

Řadit podle 
Výrobce  

běžná cena 3 500 Kč

naše cena 2 800 Kčběžná cena 5 500 Kč

naše cena 3 900 Kčběžná cena 3 999 Kč

naše cena 1 799 Kčběžná cena 1 450 Kč

naše cena 1 000 Kč