Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

 

elektricke kurenie

Naše panely dodáváme také na Slovensko

Prosím volejte:

+420 774 72 92 82


TOP VÝROBKY

naše cena 10 400 Kč
naše cena 13 200 Kč

ZBOŽÍ V AKCI


Koupelnový žebřík, elektrické topení do koupelny

Elektrické radiátory, žebříky pro ručník v elegantní čistě bílé barvě, na požádání Vám dodáme i jako chrom.

Radiátor poskytuje svou velkou plochou příjemné teplo v koupelně. Kromě toho nabízí dostatek prostoru pro sušení ručníků.

Nabízíme koupelnový radiátor ve čtyřech možnostech regulace. Naše koupelnové žebříky Vám můžeme nabídmout za menší příplatek i ve variantě "oblá žebra" dále jako chromové nebo z nerezu. Všechny žebříky jsou vybaveny pro přímé připojení do sítě bez nutnosti jakýchkoli úprav. Přímotopy do koupelny (žebříky) je dodat jako široké ve variantě šířky 600 nebo 750 mm. Dále také bíle, pokud nemáte dost prostoru ve variantě šířky jen 40cm. Zavolejte nám na 774 72 92 82 pokud máte zájem o jinou šířku než 50 cm a my Vám sdělíme podrobnosti a cenu.

Koupelnová topná tělesa

Naši plnou nabídku na Elektrické topné žebříky najdete ZDE

Pokud Vás zajímá infrazářič do koupelny podívejte se na naši nabídku ZDE

 


Řadit podle 
Výrobce  

běžná cena 4 999 Kč

naše cena 3 999 Kč
naše cena 4 449 Kč
naše cena 4 999 Kč


 

 


 

Možnosti regulace našich koupelnových radiátorů - žebříků:

TX-1 - Tato regulace Vám dá možnost nastavit dvě teploty a to 30 a 60 stupňů. 2 diody ukazují aktuálně nastavenou teplotu. Dvojitá ochrana proti přehřátí, a tepelná pojistka. ANTIFREEZE funkce, chrání automaticky proti zamrznutí topného media.

TX-2 - Regulace koupelnového topení s 5 možnostmi nastavení teploty v rozsahu 30-60 stupňů Celsia. Možnost nastavení po dvou hodinách díky dvouhodinovému časovači. 5 diod k přehlednému zjištění nastavené teploty. Nastavení teploty jednoduše tlačítkem. Hlásič závad v případě poruchy topné tyče, pojistek, přehřátí apod. Dvojitá ochrana proti přehřátí, a tepelná pojistka. ANTIFREEZE funkce, chrání automaticky proti zamrznutí topného media.

TX-3 - Pomocí klávesnice je možné rozdělit den do dvou  volně volitelných topných režimů. Např. topit jen od 6-8,00 hodiny a od 18-22,00 hodin. Nastavení teplot v krocích po jednom stupni od 30 do 60 stupňů. LCD display k zobrazení hodin a teploty. Hlásič závad v případě poruchy topné tyče, pojistek, přehřátí apod. Dvojitá ochrana proti přehřátí, a tepelná pojistka. ANTIFREEZE funkce, chrání automaticky proti zamrznutí topného media.

TX-4 - Je prostorový termostat s dálkovým ovládáním k naprogramovaní a ovládání. Největší rozdíl proti předchozím regulacím je v tom, že toto ovládání funguje jako termostat, takže si nastavíte požadovanou teplotu v koupelně pomocí dálkového ovládání a žebřík automaticky zapíná-vypíná pro dosažení požadované teploty. Nastavuje se na klávesnici na žebříku nebo pomocí dálkového ovládání. Kontrola délky času topení, pro sledování nákladů na topení. programování teplot na celých 24 hodin.