Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Denně 9-15 hod.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

 
  1. Úvod
  2. Regulace
  3. Integrovaný termostat - analog

Integrovaný termostat - analog

Potřebujete regulovat každý přímotop samostatně? Toto je pro Vás ideální řešení, na analogovém termostatu na každém přímotopu nastavíte teplotu a osta... celý popis
1 100 Kč
909 Kč
bez DPH
ks
Rozměry:Termostat je integrován přímo do topidla
Kompletní specifikace

Potřebujete regulovat každý přímotop samostatně? Toto je pro Vás ideální řešení, na analogovém termostatu na každém přímotopu nastavíte teplotu a ostatní si již řídí přímotop sám.

Analogový termostat by bylo asi vhodnější nazývat manuální termostat. Na rozdíl od jiných výrobců, ale ten náš není jen obyčejný “regulátor výkonu” ale plnohodnotný termostat. To znamená, že nastavíte manuálně na kolečku hodnotu např. 3 a půl a to znamená 20 stupňů. Když dáte termostat např. na 4 je to 21 stupňů Celsia. Radiátor má ve spodní části umístěné speciální čidlo, které za Vás hlídá teplotu v místnosti a podle nastavené teploty reguluje výkon radiátoru. Nad kolečkem jsou také dvě diody zelená a červená, podle kterých poznáte kdy radiátor topí a kdy je pod proudem (zelená) jednoduše tak poznáte kdy Vaše domácnost jede tzv. na noční proud. Tento typ doporučuji většinou zákazníkům, kteří nechtějí nic složitě nastavovat nebo kteří jsou častěji doma, a dokáží si sami ohlídat -. nastavit útlum na noc, když odcházejí z domu apod.

Krátký příklad použití:

Mám malý byt, dům, kancelář. Chci udržovat teplotu 22 stupňů po celý den a na noc jsem zvyklá na noc ubírat na topení na 19 stupňů. Pokud se často zdržuju doma, je to pro mne ideální jelikož si jen na noc pootočením kolečka uberu. Nebo mám kancelář kde se zdržujeme v pracovní době, a jsme naučeni při odchodu stlumovat topení, zase jen pootočíme kolečkem nebo úplně vypneme a hototo.

Tento termostat je tedy z principu vhodný spíše pro vytápění menších prostor, kde mám např. jen 2 radiátory (třeba byt 1-1) a kde mne neobtěžuje každý den např. při odchodu radiátor ztlumit. U větších prostor (domů) kde máme radiátorů např. 6 už je vhodnější digitální termostat nebo bezdrátový.

Je třeba také zmínit, že všechny naše termostaty mají ochranu proti zamrznutí (nezámrz) kdy při poklesu teploty v místnosti pod 7 stupňů automaticky zapnou tak aby nedošlo k poškození např. přívodu vody nebo spotřebičů v místnosti.


Zboží zařazeno v kategoriích

Topné panely jako náhrada za obyčejné přímotopy, lepší a úspornější topení. Naše panely nabízíme i na Slovensku. Dále nabízíme Koupelnový radiátor a topné žebříky do koupelny.

Navigace

 

Výrobce

Výrobce: Lucht LHZ Elektroheizung GmbH & Co. KG 
Reinhard-Schmidt-Str. 1
09217 Burgstädt, Deutschland

Telefon: +420 774 72 92 82
info@greenstep.cz
www.eprimotopy.cz

www.lucht-lhz.de

Další informace

 

Kontakt
Logo
Martin Života
Denně 9-15 hod.
Topné panely s akumulací 2020 - nový design
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz